O NÁS
Kdo jsme?

Jsme sportovní klub věnující se cheerleadingu na soutěžní úrovni. A i když se čas od času objevíme na nějaké akci jako doprovodný program (protože co si budeme povídat - dobře se na nás kouká), tak se primárně soustředíme právě na soutěžní stránku našeho sportu.

Navíc s námi kráčí historie. Počátky našeho klubu se datují do roku 2012, kdy vznikli Fighters cheerleaders jako přímí pokračovatelé Lions cheerleaders, vůbec prvního cheerleadingového klubu v ČR. Dodnes máme v našem skládku v tělocvičně zahrabané některé oldschool uniformy a pompony.

Čím jsme zvláštní?

V celé ČR je v současnosti přes 30 klubů různé velikosti a s různým zaměřením. Čím se od nich lišíme?

  • I když se velmi rychle rozrůstáme, snažíme se stále zachovat benefity malého klubu, proto u nás panuje velmi přátelská, téměř rodinná atmosféra. Naši členové se vzájemně znají napříč věkovými kategoriemi a hlavně dostávají maximální prostor pro svou individualitu.
  • Nevěnujeme se tanečnímu cheerleadingu (toto s klidem přenecháme jiným).
  • Jsme jeden z mála týmů v ČR, který se dlouhodobě věnuje tzv. Co-Ed Cheerleadingu, tedy formě, kdy spolu trénují kluci i holky.
  • Na každé soutěží nás bezpečně poznáte. Naše klubové barvy jsou fialová, černá a (primárně) zelená, takže mezi ostatními kluby, které si často vystačí s různými odstíny modré, růžové, bílé a červené, nezapadneme.
Děláme to dobře?

Nejsme žádná ořezávátka. V průběhu sezóny se účastníme většiny soutěží v ČR, ze kterých si zpravidla odvážíme cenné kovy, jsme několikanásobní vícemistři ČR a opakovaně jsme reprezentovali ČR na mistrovství Evropy.

O kvalitě naších sportovců svědčí i to, že od vzniku našeho klubu jsme měli každou sezónu několik zástupců v Národním reprezentačním týmu. Celkově prošlo tímto výběrovým týmem, který reprezentuje ČR na Mistrovství světa přes 10 našich členů, z nichž mnozí se do něj dostali opakovaně.

Náš klub sestává v současnosti ze čtyř týmů v několika věkových kategoriích:
Senior Co-Ed
 Divize: smíšená
 Věk: od 15 let
 Trenér:

Radovan

 
Senior Allgirl
 Divize: dívky
 Věk: od 15 let
 Trenéři:

Martin

Jana

Junior Co-Ed
 Divize: smíšená
 Věk: 11-15 let
 Trenér:

Matěj

 
PeeWees
 Divize: smíšená
 Věk: 5-11 let
 Trenéři:

Hanka

Radovan