NABÍRÁME NOVÉ ČLENY

Jako každý rok, rozšiřujeme i v tom stávajícím své řady, a pořádáme nábor nových členů.

MŮŽU SE PŘIDAT I BĚHEM PANDEMIE?

V zásadě ano. Bohužel ale na on-line tréninku moc cheerleadingu neuvidíš. Věnujeme se teď spíše všeobecné sportovní přípravě, která nám v cheerleadingu pomůže, ale žádné stunty bohužel doma dělat nemůžeme.

V JAKÉM VĚKU MŮŽU ZAČÍT?

Náš klub je rozdělený do několika týmů na základě věkových kategorií tak, jak jsou stanovené pro soutěže v ČR i v zahraničí.

S každou věkovou kategorií se váže určitá obtížnost prvků (tzv. levely), která postupně narůstá, takže ideální je začít mezi nejmladšími, osvojit si základy a postupně se přes juniorský tým dostat až do týmu seniorského (ano, i takoví u nás jsou). Možné je však začít v jakémkoliv věku a mnozí naši nováčci tak patří rovnou mezi seniory.

5-10 let

(kategorie mini)

zábava & energie

Naši nejmladší. Někdy jsou jako z divokých vajec, ale když se povede všechnu jejich energii nasměrovat správným směrem, dokáží úplné divy.

Na tréninku nám nejde tolik o výkon, jako o zábavu a všeobecný rozvoj pohybových dovedností.

11-14 let

(kategorie junior)

mládí & odhodlání

Naše omladina. Kluci a holky ve věku, kdy si často utváří názor na svět a hledají svoje místo v něm. Každý z nich si v sobě nosí budocího šampiona.

Mimo všeobecný rozvoj se věnujeme i soutěžní přípravě, abychom jim tyto šampiony pomohli odhalit. 

15+ let

(kategorie senior)

zkušenost & vůle

Naši nejstarší. Setkávají se zde žáci, studenti, ale i ti, kdo už pracují. Je to pestrá směs povah a názorů, kterou spojuje touha po sportu.

Čas strávený na tréninku podřizujeme sportovnímu výkonu na soutěžní úrovni. Ani kapka potu nepřijde nazmar.

JAK MŮŽU ZAČÍT?

Podívej se do rozpisu, kdy má trénink tvá věková kategorie a přijď cca 10 minut před začátkem. Přítomný trenér ti na místě řekne vše podstatné. Pokud se pohybuješ na hranici věkové kategorie, a nevíš, kdy přijít, napiš nám nebo zavolej a nějak to vymyslíme.

Pokud ti nebylo 15, je třeba přijít se zákonným zástupcem (rodičem).

Na první trénink nepotřebuješ vyplněnou přihlášku, to klidně vyřešíme až později, stačí nám jen dát vědět, že dorazíš, abychom s tebou počítali.

rozpis tréninků chci se přijít podívat CHCI SE ZAPSAT

CHEERLEADING PRO KLUKY? DĚLÁTE SI SRANDU?

Ne, neděláme si srandu. Cheerleading je sport pro holky stejně jako pro kluky.

Málo se to ví, ale cheerleading byl od svého počátku na konci 19.století mužským sportem, který vznikl na amerických univerzitách. Ženy se do něj ve větším dostaly až po 2. světové válce. Každopádně to, jak dnes cheerleading vypadá si jeho otcové zakladatelé neuměli představit ani v nejdivočejších snech. Vyhodit holku 5 metrů to vzduchu a bezpečně jí chytit, poté, co udělá salto s vrutem? Pohoda! Zvednou si holku na jedné ruce? Jasně!

Tví namistrovaní kámoši se budou smát až do chvíle, kdy tě uvidí tohle dělat.

Jo a žádné třásně (říká se jim pompomy) klukům nedáváme...

Co si tvoji rodiče myslí, že děláme

Co si tvoji kámoši myslí, že děláme

Co si tvoji spolužáci myslí, že děláme

Co si tvoje svaly myslí, že děláme

Co si tvoje holka myslí, že děláme

Co doopravdy děláme

kurzovné

Kurzovné je možné platit pololetně či celoročně vždy na začátku pololetí dle individuální dohody buď osobně manažerce Janě či převodem na účet.

Výše kurzovného přitom závisí na věkoné kategorii.

V kurzovném je zahrnutý trénink v naší tělocvičně v ZŠ Kozinova dvakrát týdně 90min (Mini) resp. 120min (Junior a Senior) a registrace u České asociace cheerleaders, bez které není možné startovat na soutěžích.

 MINI:   3.900/ rok, 2.000/pololetí

JUNIOR:  5.900/rok, 3.000/pololetí

 SENIOR  5.900/rok, 3.000/pololetí

MINI/TINY JUNIOR SENIOR
POLOLETNĚ 2.000 Kč 3.000 Kč 3,000 Kč
ROČNĚ 3.900 Kč 5.900 Kč 5.900 Kč